O mnie

Mam na imię Ewelina i jestem mamą dwuletniej Oli. Lubię kawę, najlepiej z mlekiem, grać w planszówki wieczorową porą i marzy mi się wyjazd do Nowego Jorku. Skąd pomysł na blog i po co to robię?

 

Początki bloga sięgają pierwszych chwil z moim dzieckiem, czyli 2015 roku. Miałam to szczęście, że Ola nie była wymagającym dzieckiem. Ciągle tylko spała i jadła. Wpadł pomysł na pisanie bloga i tak już zostało 😉

 

Makehappylife.pl to miejsce, które odzwierciedla to co mnie kręci. A mianowicie piszę o szczęściu w życiu. Tu można zawrzeć wszystko co tylko uszczęśliwia każdego z nas. Wiem, że jest ono na wyciągnięcie ręki. Znajdujemy je w małych codziennych gestach, drobnych rzeczach. Wystarczy mieć szeroko otwarte serce i oczy.

To nie wszystko

Strona MakeHappyLife.pl początkowo była typowo o rozwoju osobistym. To przez to, że uwielbiam takie książki. Jednak z czasem pojawiły się też inne tematy. Zahaczam o lifestyle i chętnie dzielę się swoimi przemyśleniami. Misją bloga jest motywowanie kobiet do szczęśliwego życia.  Życia, w którym jest czas na celebrację chwil, rodzinę, rozwój osobisty i zawodowy.

 

Kobieta szczęśliwa to kobieta…
 
– pozytywnie nastawiona do świata
– otwarta na możliwości
– mająca czas na swoje przyjemności, pasje,
– zadowolona ze swojej pracy,

– mająca czas dla rodziny.

 

 

To jest to miejsce, w którym łączę spokojne, szczęśliwe życie z efektywnym rozwojem osobistym i zawodowym. Czy da się to zrobić? Pewnie, wystarczy tylko chcieć!

 

Zapraszam Cię także na mój Newsletter, w którym podsyłam grafiki, checklisty i myślę o napisaniu e-booka.

 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało:  kontakt@makehappylife.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą – zapraszam do zakładki Współpraca

 

Znajdziesz mnie również: