Domowe biuro
Niestety na chwilę obecną nie mam możliwości mieć w domu biura. Trochę za mało przestrzeni, jednak bardzo podobają mi się takie wnętrza. Miejsce do pracy, które jest przytulne, otwarte i przede wszystkim zorganizowane po swojemu. Dzisiaj przedstawię Wam kilka biurowych inspiracji.

Biuro domowe jak wiadomo powinno być przede wszystkim naszą przestrzenią
Biuro powinno być stworzone zgodnie z naszymi potrzebami i wygodami. Musi być miejscem, dobrze oświetlonym, przestrzennym, czystym, z możliwością przeorganizowania. Oświetlenie jest bardzo ważne, nie ma nic gorszego jak praca w ciemności przy świecącym się ekranie. Nasze oczy nieźle wtedy obrywają. Mamy tylko jedną parę więc dbajmy o nie:) Przestrzeń w biurze powinna być czysta nic bardziej nie rozprasza jak bałagan. Zawsze kiedy miałam się uczyć na studiach to przed nauką sprzątałam. Dopiero wtedy mogłam się skupić i wyciszyć. A może chciałam po prostu odwlec naukę.. też tak robicie? :)) 
Dobrze jest też mieć możliwość kombinacji z wyposażeniem pomieszczenia. Ja bardzo lubię zmiany w domu. Przemeblowanie pomieszczeń jest dla mnie ważne, czuje że są wtedy odświeżone. Dużo też daje możliwość zmiany dekoracji. Ozdoby w innym kolorze lub związane tematycznie ze świętami, porą roku mogą świetnie wypełnić otoczenie.

Oto kilka propozycji: 


Domowe biuro

Domowe biuro

Domowe biuro

Domowe biuroMacie swoje biuro w domu?
Które propozycję podobają się Wam najbardziej?