12 powodów dla których warto być mężatką :)
Pamiętam to zdziwienie kiedy oznajmiłam, że jesteśmy zaręczeni. Te spojrzenia stały się bardziej wymowne, kiedy zdecydowaliśmy się na ślub.

Wstępowanie w związek małżeński to duży krok dla par. Trzeba tego chcieć, być pewnym. Do tego wszyscy w koło pytają: czy jesteś pewna? Czemu tak szybko? Czemu tak młodo? 
… Macie czas
Może i mieliśmy czas, ale chcieliśmy go spędzać razem, tworząc dom, rodzinę. Wcale nie uważam, że 3 lata w związku to za krótko, aby się ożenić. Czy w ogóle istnieje jakiś “odpowiedni czas”? To wszystko chyba zależy od nas, naszych uczuć, relacji, pragnień.
Z resztą są takie pary, które rozstawały się po 10 latach związku, wstępowały w nowy i brali szybko ślub. Do tego są prze szczęśliwi z nowymi partnerami. To jest indywidualna sprawa każdego. Nie nam oceniać jakość uczuć. Do tego ten wiek. Jesteś za młoda na ślub…myślę że nie ma znaczenia ile ma się lat. Jeżeli jestem na to gotowa to nikomu nic do tego. Każdy powinien żyć swoim życiem. 
12 powodów dla których warto być mężatką :)Dzisiaj będzie tak trochę z przymrużeniem oka, a może i bez 😉 Oto kilka powodów dla których warto być mężatką

1. Zawsze jest z kim iść na imprezę/wesele/sylwestra/spotkanie. Nie ma wymówek.
2. Problemy dzieli się na 2, więc mniej stresu, szybsze znalezienie rozwiązania.
3. Wiadoma sprawa – sex 🙂
4. Już nie musisz robić wszystkiego sama bo domowe obowiązki są rozgraniczone.
5. Łatwiej dostać kredyt. Tak niestety bywa, dwie pensje większa szansa w banku.
6. Męskie prace przechodzą na męża (za to Ty gotujesz ;p)
7. Zawsze jest się komu wygadać. Gdy masz problem, jest Ci smutno mąż jest zawsze obok, no chyba że akurat pracuje 😉
8. Masz osobistego stylistę. No, bo kto Ci powie najlepiej w czym dobrze wyglądasz? Zna Twój gust, Twoją szafę (chociaż takich egzemplarzy mało) 
9. Ma Ci kto przynosić kwiaty, tak bez okazji! 
10. Jest się do kogo przytulić i w dzień i w nocy i o każdej porze
11. Koniec z taksówkami czy busami w końcu jest ktoś kto zawsze odbierze Cie z babskiej imprezy. 
12. Kochasz i jesteś kochana, to chyba najważniejszy punkt ♥ 

Podeszłam do tematu żartobliwie, ale w każdym żarcie jest troszkę prawdy. Oczywiście najważniejsze jest uczucie i wsparcie. Związek partnerski to tak który powinien się opierać na zaufaniu, szczerości, zrozumieniu. A Wy macie mężów? Chcecie? Może dorzuciłybyście coś jeszcze?