Przegląd darmowych plannerów

Nowy Rok to nowe wyzwania, nowe plany, realizacja poprzednich do tego to wszystko trzeba gdzieś zapisać. Kto jeszcze nie ma gdzie to jest post dla niego 😉 Jako miłośniczka organizacji nie może u mnie zabraknąć dobrego plannera na ten rok. Przygotowałam dla Was przegląd moim zdaniem najlepszych organizerów, które można sobie za darmoszkę wydrukować.

W blogosferze pojawiły się podsumowania roku 2015 oraz postanowienia i plany na rok kolejny. Lubię takie rozliczanie się z tego co było. Mam chwilę na to żeby przemyśleć swoje osiągnięcia, pragnienia, plany. Czy to wszystko idzie w tym kierunku, w którym chcę żeby szło. Cele należy zapisywać, myśli są bardzo ulotne więc rzadko te tylko pomyślane się realizuje. 
Lubie planować, organizować, zapisywać, a do tego wszystkiego niezbędny jest kalendarz, planner, organizer. Zwał jak zwał. W każdym bądź razie musi być z datą i miejscem do notowania. Mam w planach zrobić swój własny organizer. Tylko jeszcze nie wiem kiedy 🙂 Na razie przygotowałam dla Was kilka plannerów, które śmiało możecie sobie wydrukować za darmo. 
Dlaczego akurat te?  Zobaczcie sami 🙂
źródło: http://www.thehandmadehome.net/2015/06/free-planner-2016/#

Planner rodzinny w którym możemy mieć wszystko, od zwykłego kalendarza, spis urodzin, listy do it, listy zakupów, czy też karty obowiązków domowych. Z nim na pewno nie jedna mama świetnie zaplanuje sobie życie i codzienne działania w gospodarstwie domowym. Wszystko bardzo ładnie oprawione, grafika do wyboru. 

Przegląd darmowych plannerów
źródło: http://www.shiningmom.com/your-free-2016-planner-chic-and-stylish/

Kolejny organizer, który ma ciekawe wnętrze. Zawiera karty do wyznaczania celów,  tygodniowy planner, karty z planowaniem posiłków, rzeczy do zrobienia, a także strony z zajęciami dla dzieci czy ich zadaniami. Można sobie wydrukować plan dla nauczycieli i kilka ciekawych przesłań. Godny polecenia, tylko grafika jedna bez możliwości wyboru.
Przegląd darmowych plannerów
źródło: http://www.sarahtitus.com/2015/06/02/custom-editable-free-printable-2016-calendars/

Miesięczny planner. Ciekawe rozwiązanie dla tych co nie potrzebują codziennych notatek, a miesięcznego wglądu w swoje obowiązki, spotkania.

Przegląd darmowych plannerów
źródło: http://www.everydayenchanting.com/free-printable-blog-planner/

Organizer typowy dla blogera możecie znaleźć tutaj. Wgląd miesięczny, tygodniowy, miejsce na notatki. Specjalna strona do zapisywania swoich pomysłów na posty, zmiany.
Przegląd darmowych plannerów
Źródło: http://www.emilyley.com/products/printables#
Kolejny darmowy planner, który jest wart uwagi. Chyba najbardziej mnie do siebie przekonał i mam zamiar go sobie wydrukować jeżeli nic innego mi się nie trafi 🙂 Karty do planowania codziennego, miesięcznego, tygodniowego, a dodatkowo można sobie dołożyć planowanie imprez, karty wdzięczności. Do pobrania też są karty z przeznaczeniem do małego dziecka, lista rzeczy pożyczonych. Wszystko czego byśmy chcieli 🙂

Przegląd darmowych plannerów
źródło: http://designyourlife.pl/organizacja/planner-na-styczen-2016-do-wydrukowania/

Ostatnio u Aliny można było sobie ściągnąć planner na styczeń. Podoba mi się, że jest miejsce na własne notatki, plany. Przeważnie w takich miesięcznych rozpiskach brakuje miejsca na jakieś swoje myśli, plany, motywacje, rzeczy do zrobienia.

Jak tam Wasze kalendarze/organizery/plannery ? Potrzebujecie ich czy dajecie sobie radę bez?