Przegląd marca
Kolejny aktywny miesiąc za nami. W marcu sporo się działo, a do tego Święta, piękna pogoda czas mijał niesamowicie miło. Zapraszam do przeglądu tego dobrego miesiąca.

Muszę przyznać, że marzec był dla mnie dobrym miesiącem. Czas był łaskawy, a moja organizacja prawie idealna. Udało mi się znacznie więcej pisać, czytać, pracować nad różnymi projektami, a do tego spacerować z Olą i bawić się z nią każdego dnia. Można by rzec idealnie, lecz pewnie przez ten natłok zadań i lekkie osłabienie od razu po Świętach dopadł mnie ból migdałków. Na szczęście już jest znacznie lepiej.

Przegląd marca

Na blogu pojawiła się recenzja książki “Sekret wędrowca,” którą Wam ogromnie polecam. Można ją również wygrać w konkursie, który trwa do 03.04. Autor w ciekawy sposób daje wskazówki dotyczące siedmiu najważniejszych decyzji Twojego życia. Przygoda jaką odbywa bohater jest niewiarygodnie ciekawa i wciąga na maksa. Warto czytać książki, które dają nam więcej. Książka sprawia, że zastanawiamy się trochę nad swoim życiem, jego wartościami, celami.

Przegląd marca

Realizacja mojej wiosennej listy idzie mi w miarę dobrze. Więcej książek jest, więcej ruchu też. Zamówiłam właśnie pierwszy olejek naturalny, w ramach przejścia na kosmetyki naturalne do twarzy. Ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi i nie mogę się doczekać, kiedy go przetestuję. Jeszcze nie podjęłam żadnego e-kursu, ale myślę że na dniach się za to zabiorę, a wyjazdu do Krakowa już się nie mogę doczekać. Stawianie sobie celów jest bardzo ważne. Można dzięki temu odkrywać nowe horyzonty, poznawać nowych ludzi, znaleźć pracę marzeń. Przede wszystkim to najważniejsze w tym jest poczucie sensu. i spełnianie swoich pragnień.

Przegląd marca
Święta przeminęły bardzo szybko jak co roku. Wspaniałe towarzystwo, trochę czasu w drodze, spacery, przepyszne ciasta, piękna pogoda. Czasami chce się zatrzymać czas i czerpać z tego jak najwięcej. Warto podziękować za te dobre chwile
Kilka poleceń marca: 
Świetny tekst przy, którym się na prawdę uśmiałam. Scenki wyjęte z życia, czy kobiety na prawdę mają swoje miejsce w kuchni? 
Kolejny raz u mnie swoje polecenie znajduje Dorota, która stworzyła Wyzwanie Slow Fashion.  Ciekawy sposób na odkrywanie siebie, swojej szafy, swojego stylu.
Tu będzie polecenie bloga. Wpadłam na niego w ramach Share Week. Bardzo ciekawe treści, warto zatrzymać się tam na chwilę 😉

Wiosna, która kalendarzowo już u nas jest, a pogodowo pojawiła się niedawno i mogłaby już trwać cały czas sprzyja zmianom. Jakoś tak każdy chce coś ze sobą zrobić na wiosnę. Tak jak wszystko budzi się do życia, tak my chcemy czegoś nowego. Warto zacząć od samoakceptacji. To ona sprawia, że czujemy się dobrze sami ze sobą, a nasze zmiany są przemyślane i efektywne.
“Kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy, trochę lata.” Mam nadzieję, że zdecydowanie będzie to słoneczny i ciepły miesiąc. A jak u Was było w marcu?  Jakieś nowości? Zmiany?