Przegląd kwietnia

Kwiecień mogę zaliczyć do kolejnego aktywnego miesiąca. Ten rok jakoś tak szalenie się kręci. Ciągle coś się dzieje, a ja we wszystko chcę się angażować. Chodźcie zatem na mały przegląd kwietnia.

Aktualnie czytam książkę “Harem Sulejmana” C. Falconer. Chociaż jestem nią trochę rozczarowana, chcę dotrwać do końca. Może zmienię zdanie, akcja się jakoś rozwinie, albo przyciągnie mnie coś. Szkoda, bo tak bardzo czekałam na tą pozycję. 

Posty kwietnia:

Ostatnio pisałam Wam o książce “Prostota” B. Hybelsa, która jest świetnym poradnikiem. Autor porusza tematykę związaną z prostszym życiem. Oczywiście wiele dotyczy naszej duchowej sfery. Razem z Wydawnictwem Esprit przygotowałam dla Was konkurs, trwa do 12.05. Do wygrania książka, więc zapraszam 😉 
W zeszłym miesiącu można było też przeczytać recenzję książki “Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci jak jej dokonać.” Rozwojowa książka dla osób, które lubią poszerzać swoje horyzonty i stawiać sobie cele. Pozycja zawiera również cenne wskazówki i ćwiczenia jak dokonać zmian w swoim życiu.
Z dnia na dzień żyjemy praca – dom, dom – praca. Często narzekamy, że znów musimy “tam iść.” Może by tak zmienić nastawienie i pokochać swoją pracę? Sprawić, że będziemy do niej chodzić z wielką przyjemnością, może stanie się naszą pasją? Angażujmy się w to co robimy 🙂 
23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo są one przydatne. Jak dobrze na nas wpływają. Pomagają nam, dlatego nie potrafię zrozumieć dlaczego tylu Polaków nie czyta, przecież książki nie gryzą. Mi często zdarza się czytać przed snem. To jeden z moich wieczornych rytuałów.
Praca w domu wymaga od nas dyscypliny i zaangażowania. Jest to trudne, ale do zrobienia. Oprócz pracy trzeba także pamiętać o odpoczynku, o śnie. Musimy się regenerować, dbać o siebie i o własne zdrowie. 

Linki z sieci

Idzie wiosna/lato, więc napoje, koktajle, smoothie będą lać się hektolitrami.  Przyjemnym gadżetem jest słoik ze słomkom. U Kasi znajdziecie wskazówki jak zrobić go samemu w domu.

Soczewki kontaktowe czy okulary? To częsty dylemat osób, które mają problemy ze wzrokiem. Co więc wybrać? Wady i zalety można znaleźć u Agnieszki.

Czekoladowe Pancake na śniadanie? Czemu nie! Świetny przepis znajdziecie na blogu Rabarbarowo.pl

Przegląd kwietnia

Kosmetyczni ulubieńcy

Naturalny olejek z opuncji L`Orient. Olejek u mnie sprawdza się rewelacyjnie. Mam sucha i wrażliwą skórę, olejek świetnie nawilża i wyrównuje koloryt skóry. Nie zapycha, nic mi po nim nie wyskakuje i nie ma żadnych wypieków. Do tego mała, fajna buteleczką, którą można zabrać wszędzie ze sobą,

ArganOil od Bioelixire. Serum do włosów z olejkiem arganowym. Lubię taki produkty, ostatnio miałam Mariona, ale chęć próbowania czegoś nowego zaprowadziła mnie po to cudeńko. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Nawilża końcówki i włosy są bardziej lśniące. Do tego nie mam problemu przy ich rozczesywaniu

A jak Wam minął kwiecień? Jakieś miejsca godne polecenia? Może macie jakieś odkrycia kosmetyczne? 🙂