Przegląd czerwca

Właśnie nadszedł najbardziej oczekiwany okres – wakacje. To czas odpoczynku, plażowania i hektolitrów wody. Za nim na dobre się rozgoszczą zapraszam na przegląd czerwca.

W czerwcu nadrobiłam kilka zaległości książkowych. Najlepszą jaką czytałam jest “Wielka Magia” Elizabeth Gilbert. Główną tematyką książki jest kreatywność i natchnienie. Recenzję można przeczytać tutaj.

Przegląd czerwca
Powoli biorę się za realizację mojej wakacyjnej listy TO DO. Trochę tych zachcianek mam, więc trzeba działać. Jednak zdaje sobie sprawę, że nie wszystko da się zaplanować na 100%
Wakacje i upragniony urlop to jest to na co większość z nas czeka cały rok. Wyjeżdżamy i chcemy dobrze odpocząć, jak więc się dobrze zorganizować na wyjazd i pamiętać o wszystkim?  
Porażki bardzo często odciągają nas od upragnionego celu. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak blisko jest sukces. Dlatego trzeba działać mimo wszelkich przeszkód.
Rozwój osobisty to inwestycja w siebie. To jeden z najważniejszych elementów naszej codzienności, dlaczego
W życiu są rzeczy, które warto zmienić. Zmiany mogą pomóc nam w osiągnięciu celu lub szczęśliwego życia, a na pewno poprawią naszą codzienność. 
Czy Matka Polka musi być ofiarą? Bez użalania się! Działajmy zamiast narzekać!

W sieci

Zawsze zapominam o spotkaniach blogerów. Mój błąd – nie zapisuje dat rejestracji i budzę się po imprezie. Ostatnio Daga ciekawie zrelacjonowała Łódź Bloguje i przypomniała mi o rejestracji na BFG.
The Secret of Healing to miejsce odkryłam niedawno i bardzo mi się spodobało. Ciekawe domowe kosmetyki, ładne zdjęcia i można sobie złożyć zamówienie indywdualne.

Szkoła Blogowania. Kto nie widział niech szybko klika. Ciekawe porady dla blogerów, Ula świetnie to wszystko zorganizowała. Do tego kurs dla blogerów: “21 dni do lepszego bloga” 

Po za tym

Przegląd czerwca

U mnie w czerwcu było truskawkowo pod każdą postacią. Koktajle, całe owoce, ciasto z galaretką, ciasto drożdżowe. Uwielbiam truskawki i mogę je jeść na okrągło.

Przegląd czerwca
Tydzień w rodzinnych stronach pozwolił na mały odpoczynek i reset od codzienności. Zaległości nadrobione, akumulatory naładowane. 

Kosmetyki

Przegląd czerwca


Peeling do ciała AA Eko dynia. Musze przyznać, że trochę się rozczarowałam tym produktem. Tak jak lubię kosmetyki AA, tak ten kompletnie się u mnie nie sprawdził. Nie spełnia funkcji peelingowych, ciężko się rozprowadza, produkt ucieka(?) z rąk i trudno go wydobyć z tubki. 
Pomadki w ostrym kolorze to mój typ na lato. Uwielbiam wszelkie róże i fuksje. To jest czas kiedy można zaszaleć z kolorami 🙂 
A co się u Was działo w czerwcu? Jacyś ulubieńcy?