Dzisiaj w sam raz na weekendowe leniuchowanie przygotowałam dla Was porcję linków, w które warto kliknąć. Tematyka różna, trochę rozwoju, przepisów, SEO. Zapraszam do małego przeglądu.

Ten tydzień był u mnie bardzo aktywny. Zaczęłam biegać, staram się regularnie ćwiczyć, do tego niedziela nad jeziorem, mnóstwo spacerów i wycieczki rowerowe. Niech lato trwa! No właśnie, ale gdzie to lato? Pogoda za oknem ostatnio płata nam figle. Czuję jakby nastała wczesna jesień, liczę jednak, że lato jeszcze się pojawi. Nie chcę jeszcze żegnać się z krótkimi rzeczami. 

Kto z Was wybiera się na Wroblog? Ja mam zamiar się zjawić! W końcu, to moje pierwsze takie spotkanie, więc może macie jakieś cenne rady? Co wziąć, kiedy być i jak to wszystko ogarnąć? Nie mogę się doczekać i wariuję 😉

Kto nie ma niech leci po kubek gorącej kawki/kakao/herbatki i zasiada do porcji linków.

1. Na pierwszym miejscu portal Dagi, e-planowaniekariery.pl. Znajdziecie tam ciekawe porady dotyczących Waszej ścieżki zawodowej. Wskazówki jak zacząć, ciekawe historie z życia jak zamienić swoją pracę w pasję. To inspirujące miejsce, które na pewno da Wam mnóstwo motywacji do działania.
3. Kto zaczyna biegać koniecznie musi się zapoznać z 7 pułapkami dla początkujących biegaczy. Często wymagamy od siebie za dużo od razu, albo zapominamy o odpowiednim przygotowaniu. Wszystko jest dla ludzi, ale wszystko też trzeba dozować.
4. Porcja “dobrej kalorii.” Domowe drożdżówki to ostatnio mój hit. Przepis znajdziecie tutaj.Nie da się ukryć, że są trochę czasochłonne, ciasto musi wyrastać. Jednak jak poczujecie ich smak to na pewno nie będziecie chcieli kupować już tych gotowych.
5. Nie wiem czy idealne małżeństwa istnieją. Wszędzie są kłótnie, niedopowiedzenia, wymiana zdań. Jednak wierzę tak jak autor tego tekstu w to, że to najlepszy sposób na spędzenie życia. Wspólnego życia z ukochaną osoba. Nie pozwalamy, żeby ktoś obrażał naszą wybrankę, jednak czy nie robimy tego sami?
6. W dużej mierze wiele osób traktuje Intagram jako miejsce dzielenia się codziennością z innymi. Jednak czy dobrze tą codzienność oznaczamy? Jak ważne są hashtagi?
7. Jesteśmy w trakcje trwania wakacji. Jedni z nas są już po urlopach, inni dopiero się wybierają. Ah jak ja Wam zazdroszczę. Zdjęcia z wakacji są wspaniałą pamiątką o ile są robione z głową, a nie pstrykanie byle czego i byle jak. Przedstawiam Wam 24 sposoby na udane zdjęcia z wakacji.
8. Masz problem z śniadaniem? Niby chcesz zjeść coś innego, a i tak kończysz na bułce z wędliną? Zajrzyj tu i czerp pomysły na śniadania.
9. Niestety taki nasz urok, że często odkładamy na później, zamiast działać od razu. Najlepiej wdrążyć i praktykować nawyk “działaj od razu
10. Kilka porad dla tych co próbują, a jednak ciągle im nie wychodzi: jak zacząć odchudzanie
12. Wielu blogerów po pewnym czasie zaczyna myśleć tym, żeby na nim zarobić, czasami propozycje przychodzą niespodziewanie. Ale kiedy blog jest wartościowy dla agencji?
13. Bezdyskusyjnie najlepsza relacja ze spotkania blogerek See Bloggers
14. Test predyspozycji zawodowych. Ciekawy test, który ma pomóc nam odnaleźć odpowiednią ścieżkę zawodową.
15. Type to Design strona na której wszystko co wpiszemy wyświetli się za pomocą zdjęć
16. Kto zagląda na mojego Fanpage lub Instagram wie, że ostatnio szukam inspiracji do prowadzenia własnego Bullet Journal. Przeglądałam masę zdjęć, linków na ten temat, ale tylko tu zostało wszystko rzetelnie wyjaśnione: Jak zacząć swój Bullet Journal
18.  Planowanie jest bardzo ważną częścią
naszego życia. Co natomiast z podsumowaniami miesiąca, lat, jakiegoś
działania? Czy podsumowania motywują. Dlaczego są takie ważne? przeczytacie u Mileny.
19. Świetny tekst Ucisz głowę, który polecam każdemu
20. Dzięki The Little Umbrella można samemu zrobić zaproszenia na dziecięce imprezy, ozdoby i metryczki. Metryczki świetnie wyglądają w pokoju dziecięcym  
To by było na tyle. A Wy możecie polecić mi coś ciekawego? Jakieś teksty, linki, filmiki? Chętnie zajrzę 🙂 
Miłego weekendu 🙂