Podsumowanie grudnia, czyli Święta, mała wygrana i totalny relaks

Grudzień jak zawsze okazał się magicznym miesiącem. Czas z rodziną, atmosfera świąt, nowe odkrycia wszystko wpłynęło na to, że z pozytywną energią wkroczyłam w Nowy Rok. Co jednak jeszcze działo się w tym grudniu?

Świąteczna aura w grudniu opanowała całą blogosferę. Wszędzie można było natknąć się na jakieś klimatyczne akcenty, domowe ozdoby czy pomocne rady. Każdy z nas szykował się i czekał już z niecierpliwością na Boże Narodzenie. Ono jak zawsze minęło bardzo szybko. Chyba też na tym polega cały ten urok. Najpiękniejszym prezentem jakim mogliśmy obdarować bliskich był czas. Tak też u mnie było totalnie rodzinnie.

Co na blogu?

Przegląd listopada

Jak dobrze wykorzystać grudzień?

Zabawki, które rozwijają

Prezenty, które możesz podarować sobie

Myśl i bogać się dla kobiet – recenzja książki

Celebruj nie tylko od święta

Jak dobrze podsumować rok?

Jedno słowo + małe podsumowanie

Co w sieci?

Ciągle się uczę tego całego SEO, GA i szczerze mówiąc na ten temat mam jeszcze trochę do nadrobienia. U Dominiki można znaleźć naprawdę wiele przydatnych informacji, ostatnio moim ulubionym cyklem jest właśnie GA 🙂

Ania napisała świetny tekst “Matko, najpierw Ty” i zgadzam się z nią w 100% Zbyt często, kiedy pojawia się dziecko, zapominamy o sobie. Można to przecież idealnie połączyć. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Wiele praktycznych porad jak zyskać 5000 UU miesięcznie po roku blogowania znalazłam ostatnio w jednym poście Oli.

Poza tym

Jak to w grudniu nie obyło się bez tych wszystkich około świątecznych zadań. Pierniczki u nas to podstawa. W tym roku standardowo skorzystaliśmy z tego przepisu.  Idealnie nadają się do jedzenia od razu i na później.

Święta były dla nas okresem bardzo rodzinnym. Trochę u jednych rodziców, trochę u drugich. Totalne ograniczenie komputera i błogie lenistwo. To czas kiedy ładuje akumulatory na cały rok więc wykorzystuje go na maksa. Wizyta Gwiazdora wcale nie wystraszyła Oli, wręcz przeciwnie. Szkoda, że ten czas tak szybko minął 😉

Przed świętami udało mi się wygrać książkę “Magia sprzątania” Kondo Marie u GeeWay. Właśnie zabrałam się za jej czytanie. Musze przyznać, że póki co jestem zaskoczona treścią. Ale szczegóły wkrótce.

A po za tym to pełno nowych pomysłów i sama nie wiem od czego zacząć. Doba staje się dla mnie za krótka mimo dobrej organizacji. Ale dobrze, że coś się kręci.

Jak Wam minął grudzień? Akumulatory naładowane?