Siedząc w blogosferze ciągle trafiam na inspirujące miejsca, które mnie wciągają. Cały czas tworzą się nowe blogi, posty i ciężko opuścić te szeregi, jak ma się chwilę wolnego. Dzisiaj w ramach Share Week przedstawię Wam 3 blogi, do których chętnie zaglądam i szczerze Wam polecam.

Lubię zanurzyć się w blogosferze wieczorową porą z kubkiem gorącej herbaty, kiedy mała już śpi. Zaglądam wtedy w miejsca, które dostarczają mi rozrywki, cennych informacji i dają kopa do działania. Wszystko czego chcecie się dowiedzieć na temat Share Week 2017 możecie przeczytać na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Tak się złożyło, że 3 blogi, które wybrałam są pisane kobiecą ręką. Nie zagłębiałam się w to ile mają lajków, ile komentarzy, jakie zasięgi. Po prostu lubię tam wpadać i czuję się tam dobrze. Zawsze na tych blogach znajdę coś dla siebie.

Share Week 2017

 

Granos.pl

Dzięki Dominice Google Analitics już nie jest mi straszne. Uwielbiam tę serię i rozjaśniła mi ona krok po kroku, co i jak. Wcześniej to na prawdę była czarna magia. Po za tym zawsze na tym blogu można liczyć na porcję dobrych i rzetelnych informacji na temat marketingu i social mediów. Dominika stworzyła też kreatywne plannery, pewnie gdyby nie mój Buller Journal to były by moimi ulubionymi 😉

Pani Miniaturowa

To blog, który odkryłam stosunkowo niedawno, ale przepadłam i nie mogłam z niego wyjść. Poczucie humoru i porównania Agaty rozbrajają, a niektóre posty wbijają w ziemie. Teksty zawsze trafiają w samo sedno. To blog, który porusza tematykę lifestylu, parentingu i związków. Wszystkie przypadły mi mocno do gustu. Jeśli nie znacie tego bloga, to wskakujcie i bierzcie duży kubek herbaty bądź kawy, bo tak szybko go nie opuścicie.

Redefine Yourself

Blog o rozwoju osobistym, który przedstawia w jasny i zrozumiały sposób jak można zmienić swoje dotychczasowe życie. To tematy mi bardzo bliskie. Rzetelne teksty motywują do podjęcia działań i zrobienia czegoś dobrego w swoim życiu. Sylwia zajmuje się coachingiem i pomaga innym zmienić swoje życie.

Jestem ciekawa Waszych poleceń w tym roku? Bierzecie udział w zabawie?