Czekałam na kolejną edycję Wielkiej Wymiany Książkowej “Przeczytaj i podaj dalej” jak tylko skończyłam czytać książki z poprzedniej edycji, a na mojej półce zaczęły gościć kolejne pozycje do których już nie wrócę. Książki odkładałam specjalnie na tę akcję.

Wielka Wymiana Książkowa to jak dla mnie jedna z najlepszych akcji blogosfery. Zorganizowana jest przez Magdalenę Erbel, a w tym roku w rolę współprowadzącej wcieliła się Ewelina Mierzwińska. Natomiast grafikę dla tegorocznej już III Edycji przygotowała Kasia.

Wielka Wymiana Książek

Akcja wymiany książek trwa od 22 kwietnia do 1 maja. O co w niej chodzi? Chodzi o wymianę książek, których chce zalegają nam na półce. Uczestnik akcji nie musi być blogerem. Chyba każdy z nas ma taką książkę, którą przeczytał i jest pewien, że do niej nie wróci. Taka akcja to fajny pomysł, a można trafić na prawdziwe perełki. Oczywiście książkami się wymieniamy, a nie sprzedajemy.

Moje książki na wymianę:

 

 

M. Żukowski Twoja firma w Social Mediach Stan bardzo dobry  Wymienione z Socjopatka

M. Kondo Magia Sprzątania Stan bardzo dobry wymienione z Infinifable

 

 

 

 

 

Michael Coogan Bóg i seks. Co naprawdę mówi Biblia.  Stan dobry

W. Dyer Żyć w równowadze. 9 zasad życia w harmonii. Stan dobry wymienione z lifestyleprzyherbacie

 

 

 

S. Young Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła. Stan bardzo dobry Wymienione z yellowpear

D. Allen Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II, Stan bardzo dobry Wymienione z Dominika Górtowska

 

 

 

 

 

Colin Falconer Harem Sulejmana. Stan dobry wymienione z Rudym Spojrzeniem

 

 

 

 

 

Zachęcam do udziału w Wielkiej Wymianie Książkowej, to już III edycja. Jeśli spodobała Ci się któraś z moich propozycji to zapraszam do wymiany w komentarzu, podziel się tym co skrywasz na swojej półce 😉