Jako, że lubię okrywać nowości i chętnie poczytałabym coś innego postanowiłam wziąć udział w akcji Odkrywamy blogosferę. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi sie na prawdziwe perełki wśród blogów.

Blogów z dnia na dzień przybywa. Jedni szukają swojego miejsca, chcą się dzielić przemyśleniami, pomysłami, inni chcą od razu tworzyć swój biznes. Ile osób w blogosferze tyle pomysłów na siebie. Często po prostu z braku czasu, bo wiadomo, że życie poza blogosferą też istnieje, nie mamy kiedy zgłębić innych miejsc w sieci. To mnie trochę “boli” bo jest na prawdę mnóstwo blogów, w które warto zajrzeć. Dlatego jak najbardziej popieram akcję Odkrywamy blogosferę, zorganizowaną przez Milenę i Nikolinę.

Odkrywamy blogosferę

31 sierpnia w dniu Blogera promujemy 3 miejsca w sieci, które są dla nas zupełnie nowe. Chyba nie będzie dla Was zaskoczeniem z jakiej dziedziny są blogi, które polecam. Lubię taką tematykę, a do miejsc, które polecam wiem, że warto wrócić.

Moje odkrycia:

http://monikajuniewicz.pl/blog/

Ten blog to moje największe odkrycie, które zdecydowanie warto polecić. Monika pomaga odnaleźć kobietom ich zawodową ścieżkę. Temat jak dla mnie bardzo ciekawy i potrzebny. Sporo z nas zmaga się z tym, co w życiu ma robić. Dużo ciekawych wpisów o tym, żeby ruszyć z miejsca. Na blogu można znaleźć zestawy ćwiczeń, które stworzyła Monika np. Plan Kariery. Wszystko w ramach odkrywania swoich predyspozycji. Z tych ćwiczeń można wiele wyciągnąć dla siebie, o sobie 😉  Od dawna tak nie wciągnęłam się w bloga.

http://www.dobraporadnia.pl/

Przyjemne miejsce, w którym można znaleźć teksty na temat work life balance. Na tę równowagę wg. autorki składają się te strefy: komfortowe życie, satysfakcjonująca praca i dobre relacje. Harmonia przede wszystkim, też tak uważam dlatego to miejsce przykuło moją uwagę. Zbyt często popadamy w skrajności, przez co zaniedbujemy niektóre sfery naszego życia. Każdy z nas chce fajnego, satysfakcjonującego życia, a właśnie ta równowaga pomaga nam je uzyskać.

http://ewelinabrzostowska.com/blog/

Ewelina, autorka bloga jest psychologiem, więc porusza zagadnienia z tej dziedziny i skupia się na emocjach. Tekst “15 ważnych praw, o których nigdy nie powinieneś zapomnieć!”powinien wziąć sobie do serca każdy z nas. To my zbyt często odpuszczamy lub pozwalamy na coś na co nie mamy ochoty. Proste teksty, które trafiają w sedno i dają sporo przemyśleń.

 

 

Krótko i na temat. Te blogi polecam, bo można z nich wyciągnąć coś dla siebie. Lubię treści, które pobudzają o myślenia nad sobą i swoim życiem. Jeżeli nie potrzebujemy typowych ćwiczeń w kierunku realizacji siebie to można poczytać o innych sprawach, które dotykają wiele osób.

To moje polecenia w ramach akcji “Odkrywamy blogosferę,” jestem ciekawa czy braliście udział i jakie są Wasze nowe odkrycia.