Kolejna już 4 edycja Wielkiej Wymiany Książkowej Przeczytaj & Podaj dalej. Z chęcią biorę w niej udział i zachęcam innych do wymiany książek. No, bo po co mają leżeć na półce i się kurzyć?

Jestem już starą uczestniczką, bo brałam udział w każdej edycji i po każdej zbieram książki na kolejną. Teraz nie wyobrażam sobie jesieni bez wymiany książkowej. O tej porze roku czytam najwięcej książek, więc akcja idealnie wpisuje się w mój plan czytelniczy. Liczę, że tak jak w zeszłym roku trafię na same perełki 🙂

Trochę wprowadzenia.

Wielka Wymiana Książkowa jest organizowana przez Magdę  i Dagmarę, a grafikę wykonała niezawodna Kasia. Akcja trwa od 1 – 10 października 2017 roku. Udział może wziąć każdy, nie trzeba być blogerem. Oczywiście książkami się wymieniamy, a nie sprzedajemy.

Wielka Wymiana Książkowa Przeczytaj & Podaj dalej

 

M. Wiking Hygge Klucz do szczęścia Stan bardzo dobry, twarda okładka. Cóż mam napisać o tej książce. Porusza wszystkie aspekty szczęśliwego życia. Jak wykorzystać codzienność i zwracać uwagę na te małe drobnostki, które właśnie budują pozytywnie nasze życie.

Wymienione z Justyna Szafran za Potęgę teraźniejszości

 

 

R. Wrona Szczęśliwa kobieta Stan bardzo dobry, miękka okładka. Bardzo fajna książka, które łączy miłość, samorozwój i karierę. Porusza temat, który nawiązuje do tego, że to urodziłyśmy się po to, żeby być szczęśliwe i trzeba coś robić w tym kierunku. W książce jest mnóstwo ćwiczeń, które pomagają dostrzec to, czego często nie widzimy.

Wymienione z Books my love za Twoje drugie życie…

 

 

S. Lechter Myśl i Bogać się dla kobiet. Ogólnie stan bardzo dobry, tylko na rekomendacjach krótki autograf od córki 😉 Autorka przekazuje kobietom na własnych doświadczeniach drogę do sukcesu. Pokazuje, że kobiety też mogą się spełniać zawodowo. Zawiera mnóstwo cytatów i historii innych kobiet, z których można czerpać inspirację.

 

 

K. Miller, M. Pawluczuk Być kobietą i nie zwariować Stan dobry. “Dwanaście kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych spotyka się na kilkudniowej terapii, aby ulepszyć swoje życie.” Przeważnie jesteśmy utwierdzeni w jakimś przekonaniu, wydaje nam się coś, jednak spojrzenie na daną sprawę zupełnie z innej perspektywy potrafi otworzyć oczy.

Wymienione z Calm Station za Gniazdo

 

 

Michael Coogan Bóg i seks. Co naprawdę mówi Biblia.  Stan dobry

 

 

 

 

D. Failla 45 – sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie. Stan bardzo dobry

 

 

 

 

J. Hunt Social media START. Stan dobry.

Wymienione z Elffies planet za Chcieć mniej

 

 

 

T. Tomczyk BLOGGER. Stan dobry. Bardzo fajna książka, która nawet po pewnym czasie blogowania otwarła mi oczy na niektóre sprawy.

Wymienione z Uśmiech w oczach na Dziennik uważności

 

 

 

K. Mikołajczyk, D. Nawojczyk START – UP po polsku. Jak założyć i rozwinąć dochodowy e-biznes.

Wymienione z Lekka Przesada na Prawdziwy Cud

 

 

 

D. Skalska Pokochaj swoje serce. Stan dobry. Książka jest bardzo ładnie wydana i zachęca do przeczytania. Autorka podpowiada jak być zadowoloną z siebie i swojego życia.

Wymienione z Katarzyną Berską za Mówiąc inaczej

 

 

Zachęcam do wymiany i w ogóle do wzięcia udziału w tej akcji. No, bo po co komu książki na półce, do których się nie wraca? 😉

To jak wymienimy się?