Nie jestem minimalistką. Lubię mieć wybór w kosmetykach, ubraniach czy ulubionych książkach, ale to nie znaczy że mam wszystkiego ponad stan. Bezużyteczne rzeczy oddaje, stare wyrzucam, a książkami się wymieniam. Wielka Wymiana Książkowa to jedna z najlepszych akcji blogosfery w której biorę udział już 5 raz.

 

Nie przywiązuję się szczególnie do książek chociaż mam kilka takich, których nie zamierzam oddawać. To wszystko zależy ile książka dla mnie znaczy, jeżeli nie miała na mnie żadnego wpływu, nie mam z nią żadnych wspomnień – bez względnie odkładam do pudła przeznaczonego do wymiany. Tak, tak segreguję książki od razu po przeczytaniu. Kilka książek mam takich, które szczególnie są bliskie mojemu sercu, albo mam zamiar do nich wrócić. Raczej nie zostaną ode przeznaczone na wymianę w najbliższym czasie. Macie takie ulubione pozycje?

Wielka Wymiana książkowa – zasady

Akcja trwa od 15 – 22 kwietnia 2018r. W wymianie może wziąć udział każdy – nie trzeba mieć do tego bloga. Akcja jest organizowana przez Magdę i Dagmarę, natomiast grafiki powstały dzięki Kasi. Książkami się wymieniamy – nie sprzedajemy, ponosimy tylko koszty wysyłki.

Będę wysyłać książki za pośrednictwem poczty polskiej zaraz po zakończeniu akcji. Pójdzie hurtem, a co! 🙂

Książki do wymiany

Michale Coogan “Bóg i sex, co naprawdę mówi Biblia”

 

Cynthia D’Aprix Sweeney “Gniazgo”

 

Ken Mogi – IKIGAI Japońska sztuka szczęścia wymienione na Dlaczego mężczyźni kochają zołzy,

 

Paulina Mikuła – Mówiąc inaczej. Jak pisać i mówić, żeby sie nie pogubić. Wymieniona na “Pod samym niebem”

Paulina Świst “Prokurator”

Nicholas Sparks “Prawdziwy Cud”

Corinne Sweet “Dziennik Uważności” Wymiennione na “Wróżka mimo woli”

 

Czekam na Wasze propozycje!