Nie gromadzę wszystkich książek, które kupuję i przeczytam. Lubię zostawić tę które rzeczywiście wpłynęły na mnie, albo po prostu chcę za jakiś czas wrócić do niech, do wybranych fragmentów. Wielka Wymiana Książkowa – przeczytaj i podaj 6 to też mój szósty udział. Jestem za każdym razem i zawsze uda mi się wymienić na ciekawe książki, które chciałam przeczytać.  Co mam dla Was tym razem?

 

Akcja wymiany organizowana jest przez Magę z bloga savethemagicmoments.pl i przez Dagmarę z bloga socjopatka.pl. Każdy może wziąć udział w zabawie, bez względu na to czy prowadzi bloga, konto w Social Mediach, czy też nie. Wielka Wymiana trwa od 14 do 21 października 2018.

Wielka Wymiana Książkowa – przeczytaj i podaj dalej 6 – moje propozycje wymiany

 

  1. Nicholas Sparks “Prawdzywy cud” Rok wydania: 2008 – lekka i przyjemna opowieść romantyczno – obyczajowa.
  2. Cynthia D’Aprix Sweeney“Gniazdo” Rok wydania 2016 – opowieść o problemach rodzinnych Plumbów, które głównie skupiają się na finansach. Wymienione z barbara and her books
  3. R.K. Lilley “Pod samym niebem” Rok wydania 2012 – drugi tom serii “W przestrorzach” Opowieść Bianki i Jamesa pary zakochanej w sobie do szaleństwa, pozycja erotyczna 😉

 

4. Brian Halligan, Dharmesh Shah “Inbound Marketning” rok wydania 2010 – książka pokazuje dynamiczne zmiany jakie zachodzą w marketingu SM i ich skuteczność.

5. Dariu Użycki “Czy jesteś tym, który puka?” rok wydania 2018 – poradnik odnoszący się do zarządzania sobą, głównie kwestią zawodową.

6. Anna Urbańska “Teraz Autentyczność. O wolności w biznesie i nie tylko… rok wydania 2016 – Zbiór przemyśl aktorki wraz z ciekawymi wywiadami które pokazują co ważne. Świadomość, że bycie sobą wiąże się z różnymi konsekwencjami ale też daje nam wolność.

 

7. Michael Coogan “Bóg i seks. Co naprawdę mówi Biblia.” Rok wydania 2011

8. Deepak Chopra “Ajurweda. Tajemnice medycyny holistycznej.” Rok wydania 2014. – Autor opisuje inne spojrzenie na kwestię zdrowia, wahań energii. Trochę zniszczona. – zdjęcia na prv.

9. Eckhart Tolle “Potęga teraźniejszości” Rok wydania 2010

 

10. Darek Puzyrkiewicz “Biblia Copywritingu” Rok wydania 2017 – Poradnik, który zawiera cenne informacje jak pisać teksty perswazyjne, ale bez przesady i z sensem 🙂 Wymienione z Czytaj na walizkach

11. Charlie Filipowsky “Ammway. Sposób na życie?” Rok wydania 1993

12. Reid Hoffman, Ben Casnocha “Jesteś Start-upem” Rok wydania 2014 – książka pokazuje strategie, które pomagają budować kontakty, szukać okazji rozwojowych, jak zdobywać dane i zrealizować się zawodowo.  Wymienione z Uśmiech w oczach

Bierzecie udział w zabawie? Wymienimy się? 🙂