To już kolejna, VII edycja Wielkiej Wymiany Książkowej,  organizowanej przez Madzię i Dagmarę.

Biorę udział w każdej edycji. Zamiast wyrzucać książki, sprzedawać je po prostu wymieniam. Uważam, że to najlepsza akcja blogosfery, która powstała w ostatnich latach.

Akcja trwa od 07 – 14 kwietnia 2019 roku. Nie trzeba być blogerem, żeby wziąć udział w wymianie. Może to zrobić każdy 😉

Moje książki na 7 edycję Wielkiej Wymiany Książkowej

  1. R.K. Lilley “Pod samym niebem” Rok wydania 2012 – drugi tom serii “W przestrorzach” Opowieść Bianki i Jamesa pary zakochanej w sobie do szaleństwa, pozycja erotyczna
  2. Nicholas Sparks “Prawdzywy cud” Rok wydania: 2008 – lekka i przyjemna opowieść romantyczno – obyczajowa
  3. Dżinan i Thierry Oberlé, “Niewolnica ISIS” – Opisany dramat Dżinan i jazyckich kobiet, które zostały seksualnymi niewolnicami, oddzielone od rodzin, bite, poniżane i zmuszane do przejścia na Islam.
  4. A. Białczak “Lola” – opowieść o dziewczynie, która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. – wymieniona z infinifable
  5. E. H. Porter “Pollyana” – popularna książka napisana po angielsku ze słownikiem. – wymienione z cozabadziewnyczytacz

6. K. Kędzierska “Chcieć mniej” – książka o gromadzeniu rzeczy, o tym czym jest minimalizm – wymienione z Socjopatka.pl

7. J. Hart – Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. – książka z poradami na temat zdrowego odżywiania się i dbania o wygląd – wymienione z minimalniee.pl

8. D. Chopra “Ajurweda. Tajemnice medycyny holistycznej” – autor prezentuje holistyczne podejście w kwestii zdrowia, odżywiania się, spadku energii.

9. E. Tolle “Potęga teraźniejszości” – poradnik

10. P. Harrington “Sekret – Potęga Młodości” – pozytywna książka, poradnik o tym jak odnaleźć siebie.

11. Anna Urbańska “Teraz Autentyczność. O wolności w biznesie i nie tylko… rok wydania 2016 – Zbiór przemyśl aktorki wraz z ciekawymi wywiadami które pokazują co ważne. Świadomość, że bycie sobą wiąże się z różnymi konsekwencjami ale też daje nam wolność.

12. Brian Halligan, Dharmesh Shah “Inbound Marketning” rok wydania 2010 – książka pokazuje dynamiczne zmiany jakie zachodzą w marketingu SM i ich skuteczność.

13. Dariu Użycki “Czy jesteś tym, który puka?” rok wydania 2018 – poradnik odnoszący się do zarządzania sobą, głównie kwestią zawodową.
Dariu Użycki “Czy jesteś tym, który puka?” rok wydania 2018 – poradnik odnoszący się do zarządzania sobą, głównie kwestią zawodową.

14. M. Huńczak “Siła niedoskonałości. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej.” – książka o zmianie przekonań. O tym jak odróżnić perfekcjonizm destruktywny, od konstruktywnego. Jak realizować cele, plany, marzenia bez przesadnego dążenia do ideału. – wymieniona z infinifable

15. B. Pawlikowska “Szczęśliwe garnki” – książka z przepisami na każdą porę roku.

16. S. Argov “Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” – poradnik napisany z humorem o relacjach damsko – męskich.

17. R. Fry “Jak się uczyć” – poradnik dla osób, które się kształcą. Autor przedstawia jak osiągnąć sukcesy w życiu, jak radzić sobie ze stresem związanym z nauką, jak planować czas na naukę, jak organizować się na zajęcia.

Wymienimy się? 😉