Nie umiem sobie wyobrazić aby Wielka Wymiana Książkowa odbyła się beze mnie. Biorę udział w każdej edycji i mam do tej akcji bardzo duży sentyment. Z całego serca popieram akcje, które szerzą czytelnictwo i pozwalają trafić im do nowego “domu” a być może nie na śmietnik.

Akcja trwa od 6 – 13 października 2019 roku, a w zabawie może wziąć udział każdy. Książek nie sprzedajemy jedynie opłacamy koszty wysyłki. Nawet jeśli nie prowadzisz bloga możesz przyłączyć się do wymiany, wystarczy podać w komentarzu listę książek, opublikować post na instagramie. Można przyłączyć się w każdym momencie.

Wielka Wymiana Książkowa #przeczytajipodajdalej8

  

P. Ardena “Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być.” – to kieszonkowa książka, w której znajdziemy masę motywacji, cytatów i sposobów na to jak wykorzystać swoje możliwości. wymienione z

K. Karbo “Księga styli Coco Chanel” – książka o stylu, pieniądzach i o samej Coco Chanel 

G. Oettingen “Woop. Skuteczna metoda osiągania celów.” – Nie będę zdradzać na czym polega ta metoda, ale pomaga ona w osiąganiu celów/marzeń. Treść oparta na badaniach, które potwierdzają skuteczność metody. wymienione z Mumspace

S. Niequist “Piękne życie” – jest to historia autorki, która inspiruje do zmian w codzienności. Autorka dokonała przemiany, z osoby zapracowanej, wiecznie zmęczonej, zniechęconej stałą się spokojną, słuchającą swoich potrzeb kobietą. 

H. Morris “Tatuażysta z Auschwitz” – opowieść o mężczyźnie, który w wieku 26 lat trafia do obozu w Auschwitz. Jego zadaniem jest tatuowanie numerów na przedramieniu nowo przyjezdnych osób. Historia nie tylko o koszmarnym życiu w obozie, ale i o miłości.

A. Andrews “Sekret wędrowca” – opowieść o mężczyźnie, który przytłoczony całym życiem i jego problemami postanawia popełnić samobójstwo. Bohater w wyniku wypadku zaczyna odbywać podróż.

P. Chodron “Rusz z miejsca” – książka oparta na buddyjskiej koncepcji shenpa. Pomaga ona dostrzec nam jakie zachowania i nawyki wywołują w nas gniew, poczucie winy itp.

S. Kotow, B. Tracy – “Ty postaw na zmianę, a my pokażemy Ci, jak jej dokonać.” – motywacyjny poradnik, który podpowiada jak skupić się na swoich celach aby je osiągnąć.

S. Knight “Magia olewania” – Książka, która pokazuje jak przestać przejmować się opinią innych ludzi, często zupełnie nam obcym. Moja mini recenzja tu. wymienione z

M. Stachowaiak “Piękne zdjęcia ze smartfonem” – poradnik który pokazuje zrobić zdjęcie za pomocą telefonu, aby wyglądały tak jakby były robione aparatem. Kilka cennych wskazówek – szczerze nawet nie wiedziałam, że mój telefon ma takie możliwości 🙂 wymienione z Mumspace

N. Sparks “Prawdziwy cud” – lekka i przyjemna opowieść romantyczno – obyczajowa 

S. Kotler “Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego.”

R. Fry “Jak się uczy?” – poradnik dla osób, które się kształcą. Autor przedstawia jak osiągnąć sukcesy w życiu, jak radzić sobie ze stresem związanym z nauką, jak planować czas na naukę, jak organizować się na zajęcia. 

Wielka Wymiana Książkowa organizowana przez Dagmarę i Magdę, poniżej piękna grafika wykonana przez Chytra Sztuka.

 
Wymienimy się?