Cześć!

Zakochana w pachnącej kawie, swojej 4 letniej córce i nieustannie szukająca rozwiązań jak pogodzić codzienność z pisaniem, macierzyństwo z własnym rozwojem. Mam na imię Ewelina lubię grać w planszówki wieczorową porą i marzy mi się wyjazd do Nowego Jorku. Kiedy chcę pracuję jak mrówka, kiedy potrzebuję potrafię wrzucić na luz.
Wierzę, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki –  trzeba się tylko na nie otworzyć.
Początki bloga sięgają 2015 roku. Makehappylife.pl to miejsce, które inspiruje do pozytywnego życia, zadbania o własny rozwój i czas dla dziecka. Misz-masz rozwoju i codzienności, bo takie jest życie. Z jednej strony jest potrzeba troski o własne potrzeby, a z drugiej rodzina, praca, obowiązki. Balans po między tym jest trudny i łatwo zaniedbać, którąś sferę.
Na blogu piszę  między innymi o ciekawych sposobach i miejscach zdobywania nowych kompetencji, wiedzy. Jestem sprzymierzeńcem nauki online i cenię sobie takie możliwości. Jest tu też miejsce na kreatywność z dzieckiem, planowanie w Bullet Journal i książki.

To jest to miejsce, w którym łączę spokojne, pozytywne życie z efektywnym rozwojem i dobrym planem. Czy da się to zrobić? Pewnie – poczytaj mojego bloga.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało:  kontakt@makehappylife.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą – zapraszam do zakładki Współpraca