Cześć, mam na imię Ewelina. Jestem miłośniczką kawy, obserwatorem rozwoju i blogerką od 2015 roku. Miło mi Cię tutaj gościć.

Na co dzień pracuję na etacie i jestem mam 5-letniej Oli. Nieustannie szukam rozwiązań jak pogodzić codzienność z pisaniem, a macierzyństwo z własnym rozwojem. Uwielbiam planszówki wieczorową porą i marzy mi się wyjazd do Nowego Jorku.

Wierzę, że to my tworzymy swoją codzienności, dlatego staram się wycisnąć każdy dzień jak cytrynkę. I to wcale nie oznacza, że gonię tylko za pracą i rozwojem. Dla mnie to oznacza wieść wystarczająco dobre życie. Kiedy wieczorem kładę się spać z uśmiechem i mówię to był fajny, przyjemny dzień.  Życie, w którym nie tylko jest czas na marzenia i parcie do przodu, ale przede wszystkim czas na wspólne spotkania, uśmiechy, dobre słowo, książkę i porcję lodów. To wszystko chcę trochę też tu pokazać. Mając dzieci nie trzeba się ograniczać i własne potrzeby oddalać na dalszy plan.

bullet-yournal 

Na blogu makehappylife.pl poruszam tematy:

  • nauka online, czyli jak korzystać z możliwości jakie daje nam internet w kwestii zdobywania wiedzy. Kursy online, aplikacje, gadżety ułatwiają  naukę w dzisiejszych czasach.
  • self-care, czyli jak dbać o siebie fizycznie oraz psychicznie zachowując zdrowy rozsądek i zachowując zdrowy styl życia.
  • polecenia, najczęściej polecam książki, które pomagają nam w rozwoju. Zdarzają się także miejsca, bądź produkty.
  • radość, czyli trochę o pozytywnym nastawieniu, odkrywaniu radości w małych drobnych rzeczach.
  • rodzicielstwo, dzielę się małymi doświadczeniami, odkryciami, które funduje mi moja 5 latka 🙂

Wierzę, że szczęście jest a wyciągnięcie ręki i to od nas zależy po ile sięgniemy.

Poniżej przykładowe wpisy z poszczególnych kategorii:

Nauka online:

Lista darmowych kursów online 2019

Gadżety i aplikacje, które uławiają naukę

Jak się zorganizować, aby nauka w domy byłą w ogóle możliwa?

Moim zdaniem:

To jest to miejsce, w którym łączę spokojne, pozytywne życie z efektywnym rozwojem i dobrym planem. Czy da się to zrobić? Pewnie – poczytaj mojego bloga.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz śmiało:  kontakt@makehappylife.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą – zapraszam do zakładki Współpraca