Makehappylife.pl to miejsce, które pokazuje, że codzienność nie musi być nudna, nauka żmudna, a zabawa z dzieckiem przykrym obowiązkiem. Pozytywne podejście to już duży krok w przód!  Misz-masz rozwoju i codzienności, bo takie jest życie. Z jednej strony jest chęć troski o własne potrzeby, a z drugiej rodzina, praca, obowiązki. Balans po między tym jest trudny i łatwo zaniedbać, którąś sferę.

 

Czytelniczkami bloga są głównie kobiety, które szukają kreatywności w swojej codzienności. Chcą rozwijać swoje kompetencje i szukają sposobów jak pogodzić to z pracą/macierzyństwem, ale też potrzebują pomysłów na fajną codzienność za równo samemu jak i i z dzieckiem. Przedział wiekowy to głównie 25-34 lata.

 

Preferuję za równo swoje teksty i zdjęcia, nie przyjmuje gotowych postów, ale jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli masz pomysł po prostu napisz. Może uda nam się razem stworzyć coś ciekawego.

 

Jeśli interesujesz się współpracą ze mną i dotarciem do grona fajnych kobietek to zapraszam do kontaktu na adres e-mail: kontakt@makehappylife.pl