Makehappylife.pl to miejsce, które pokazuje, że codzienność nie musi być nudna, nauka żmudna, a zabawa z dzieckiem przykrym obowiązkiem. Pozytywne podejście to już duży krok w przód!  Misz-masz rozwoju i codzienności, bo takie jest życie. Z jednej strony jest chęć rozwóju i parcia do przodu, a z drugiej rodzina, relaks, natura. Balans raczej nie istnieje. Zawsze wybieramy coś kosztem drugiego, ale można dbać, aby nie zaniedbać.

Czytelniczkami bloga są głównie kobiety, które szukają pomysłów na naukę w internecie, sposobów na regenerację i trochę kreatywności w codzienności. Chcą rozwijać swoje kompetencje i szukają sposobów jak pogodzić to z pracą/macierzyństwem. Przedział wiekowy to głównie 25-34 lata.

Preferuję za równo swoje teksty i zdjęcia, nie przyjmuje gotowych postów, ale jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli masz pomysł po prostu napisz. Może uda nam się razem stworzyć coś ciekawego.

Jeśli interesujesz się współpracą ze mną i dotarciem do grona fajnych kobietek to zapraszam do kontaktu na adres e-mail: kontakt@makehappylife.pl