Makehappylife.pl to miejsce, które skupia się na nauce online. Pokazuje jakie mamy możliwości w internecie, proponuje różne rozwiązania, podpowiadam po co warto sięgać, a czego nie. Znajdziesz tu również elementy własnego rozwoju, dbania o siebie, ale i też o własne dziecko. Pozytywne podejście to już duży krok w przód!  Misz-masz rozwoju i codzienności, bo takie jest życie. Z jednej strony jest chęć rozwoju i parcia do przodu, a z drugiej ciągnie nas na kanapę, do rodziny.

Czytelniczkami bloga są głównie kobiety, które szukają pomysłów na naukę w internecie, sposobów na zadbanie o siebie i własny rozwój. Trochę kreatywności w codzienności. Chcą rozwijać swoje kompetencje i szukają sposobów jak pogodzić to z pracą/macierzyństwem. Przedział wiekowy to głównie 25-34 lata.

Preferuję za równo swoje teksty i zdjęcia, nie przyjmuje gotowych postów, ale jestem otwarta na różne formy współpracy. Jeśli masz pomysł po prostu napisz. Może uda nam się razem stworzyć coś ciekawego.

Jeśli interesujesz się współpracą ze mną i dotarciem do grona fajnych kobietek to zapraszam do kontaktu na adres e-mail: kontakt@makehappylife.pl